Posouváš se ke svým cílům nebo přešlapuješ na místě?!

Nauč se

Jak si změřit úspěch

Vedou tvoje kroky k úspěšnému podnikání?

Chceš postavit úspěšné podnikání, které tě baví, dobře živí a posouvá tvoje klienty dopředu. Tak buduješ komunitu, tvoříš obsah, prodáváš ...

Ale jak poznáš, že děláš ty správné kroky, které povedou k výsledkům? Že tvoje strategie, plány a aktivity tě posouvají blíž k tvým cílům?

Přestaň ztrácet čas a energii s věcmi, které nemají přínos a dopad. A místo toho se nauč snadno a rychle poznat, jestli jdeš správnou cestou k úspěchu!

Připravila jsem pro tebe praktický návod Jak si změřit úspěch, díky kterému poznáš, jestli tvoje práce přináší ty správné výsledky.

Pohlídej si, že jdeš k úspěchu a neztrácíš směr!

Zadej svoje jméno a email a do pěti minut máš praktický návod Jak si změřit úspěch ve schránce!
Kam ti ho můžu poslat?

* zadáním svého emailu souhlasíš se zpracováním osobních údajů dle GDPR

Pojď do toho se mnou!

Jmenuji se Katka Halenka a jsem management konzultantka, byzmentorka a koučka.

Jako expertní podnikatelka jsem v projektu Rodičovská nedovolená podpořila přes 10 000 tátů a mám na cestě ke spokojenému životu v rovnováze.

A ještě jako zaměstaná jsem řešila problémy a připravovala změny pro velké mezinárodní firmy a důležité státní instituce. Podílela jsem se například na transformaci oddělení o 7 000 zaměstnancích na 4 kontinentech.

A i jako koučka se specializuji na úspěšné změny. Podnikání je maraton, ne sprint, a právě proto je důležité, aby tvoje kroky směřovaly k cíli.

Proto jsem pro tebe připravila praktický návod Jak si změřit úspěch, díky kterému snadno a rychle poznáš, jestli jdeš k úspěchu!